!!!Я возьму перерыв от основного комикса на следующей недели. Сильно перегорела и нуждаюсь в отдыхе, что бы не снижать планку качества. Извините за вынужденный перерыв((( Все остальные обновы будут как и раньше, перерыв только от "Детей Ишаар" и только на неделю!
!!! I'll take a break from the main comic on the next week. I was badly burned at work and need rest, so as not to lower the bar of quality. Sorry for the forced break (((( All other updates will be as before, a break only from " Ishaar`s children" and only for a week!

Disguster Master
2019-03-16 22:39:18 +0000 UTCSummerHeart
2019-03-15 16:08:03 +0000 UTCRipushko
2019-03-15 14:58:44 +0000 UTCFanny Juillard
2019-03-15 14:56:04 +0000 UTC