Это последняя страница третьей части лора! Поздравляю себя :D!
Чуть позже я вывешу пост с голосованием за следующий спешил... Ну может не чуть, мне надо будет хорошенько обдумать варианты, так что извините за ожидание ^^
This is the last page of lore! Congratulations to myself :D! A bit later I'll upload post with vote for next special... Well maybe not a bit later, I need to think over all the options, so sorry for the wait ^^

Hyol Yotun
2018-04-29 16:15:44 +0000 UTCRipushko
2018-04-29 13:02:41 +0000 UTCKally
2018-04-29 12:28:48 +0000 UTCNightspin-SFMT
2018-04-28 20:11:13 +0000 UTCRipushko
2018-04-28 18:48:27 +0000 UTC