Должна сообщить, что вскоре я еду в Москву на Комиккон, так что в этом месяце это последний выпуск! Работа над комиксом возобновится после 5го октября. Извините за вынужденный перерыв ^^
I should inform you, that I am going to Moscow to local Comiccon, so this is the last update this month! I'll continue working on it after October the 5th. Sorry for the compelled break ^^

Ripushko
2017-09-23 16:21:37 +0000 UTCAnri D'Erte
2017-09-23 16:18:57 +0000 UTCRipushko
2017-09-22 16:34:05 +0000 UTCTimBross
2017-09-22 16:04:59 +0000 UTC