Я пів року ходжу до психотерапевту і психологу, дуже довго ефекту від антидепресантівначе не було, бо з кожним сеансом лише поглиблювалась в проблеми.
І лише під кінець зими це все почало давати плоди.
Тому не чекайте, що вип‘єте таблетку і стане краще, це довгий шлях, але для покращення самопочуття і якості життя варто його пройти )✨
ПС: дуже дякую вам за подкасти 🥰