ПРОДЪЛЖЕНИЕТО В PATREON: КИРО БРЕЙКА | 19:45 ЧАСА | ЖИВО ВКЛЮЧВАНЕ
Added 2024-04-12 16:25:02 +0000 UTC
Живото включване продължава в тук в Пейтриън...
Comments
Бат Киро искам да вметна нещо относно чернокожите (негрите). Като съм работил години във Великобритания, а там е пълно с тях и съм бил между тях и много колеги съм имал от тях. Те не се обиждат от чернокожи дори така обичат да ги наричаме, а негри не обичат и не харесват тази дума, защото я свързват със времето в което са били третирани като роби и дори по зле от "цивилизования" запад. Всички знаем как са ги търгували и са се държали с тях като с някви нищожества, камшици, тежък труд без право на абсолютно нищо никога, тогава са ги наричали негри "цивилизования" запад, но искам да подчертая, че повечето са така и съм говорил с тях по тая тема, но има и такива, които не го приемат така и не се дразнят. Чернокожи обичат да ги наричаме, защото така се чувстват равноправни хора като всички нас просто с различна (черна) кожа.
Цветан Бачийски
2024-04-13 23:57:52 +0000 UTC
Ако ще купуваш сребро намери човек да ти го носи от чужбина. Там няма ДДС. В България няма за златото, но за сребро има, което ти изяжда голяма част от подплатата.
Отделно трябва да имаш предвид, че среброто е по-волатилно от златото - повече се вдига и повече пада. Отделно наистина е обемно. За 10К получаваш 7-8 кг чисто сребро, т.нар. инвестиционно. Демек ако вкараш 100К в сребро ти трябват и шерпи.