Hey guys!
I'm working on the game, a little slower than previously planned. Hopefully at the end of March or early April you will be able to launch a new version of the game.
There are concerns that I will have my access to this site blocked (I hope not). But hopefully you can always contact me (or my representative) on discord.
---------------------
Всем привет!
Я работаю на игрой, чуть медленнее, чем планировалась ранее. Надеюсь, в конце марта или начале апреля вы сможете насладиться новой версией игры.