Hello everyone!
I haven't written news for a long time, I wish I could make you happy that the game update is about to be ready. But unfortunately I underestimated the amount of work required on the final episode. I will try to make the most of my free time in the next few weeks to get the final episode out in April.
See you later!
----------------------
Всем привет!
Давно не писал новостей, хотелось бы вас обрадовать, что обновление игры вот-вот будет готово. Но, к сожалению, я недооценил требуемый объем работы на финальным эпизодом. Я постараюсь максимально воспользоваться своим свободным временем в следующие несколько недель, чтобы успеть выпустить финальный эпизод в апреле.