SakeTami
ripushko
ripushko

patreon


Pg. 315

!!!Я возьму перерыв от основного комикса на следующей недели. Сильно перегорела  и нуждаюсь в отдыхе, что бы не снижать планку качества. Извините за вынужденный перерыв((( Все остальные обновы будут как и раньше, перерыв только от "Детей Ишаар" и только на неделю!


!!! I'll take a break from the main comic on the next week. I was badly burned at work and need rest, so as not to lower the bar of quality. Sorry for the forced break (((( All other updates will be as before, a break only from " Ishaar`s children" and only for a week!


Pg. 315

Comments

само собой, у всех людей должен быть отпуск х)

Disguster Master

Такая интрига и перерыв :D Но раз надо, значит, надо) Без отдыха никуда

Восстановления сил и нового прилива вдохновения. Лучше больше перерывов, чем выгорание к такому большому и замечательному проекту.

Beautiful albeit creepy scene! And no worries Rip. Take as long as you need. Can't rush art afterall.

SummerHeart

Thanks you! ^^

Ripushko

Take care of you as long as necessary! I'm really looking forward to see what happens next, but your health is more important ☺️🍀 (also this panel was beautiful)

Fanny Juillard


More Creators