SakeTami
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


НА ЖИВО ОТ ЗАТВOРА НА "ПОЛКОВНИКА"

Тази вечер ще направим LIVE с Ивелин Михайлов.


20:00 часа започваме в YouTube

21:00 продължаваме тук в Patreon


След 1 час ще пуснем нов пост, под който ще можете да зададете въпросите си към него.

НА ЖИВО ОТ ЗАТВOРА НА "ПОЛКОВНИКА"

Comments

Не бързай с заключенията!Не защитавам Марков а просто казвам,че тук в тая схема читави няма!!Ще видиш

Stoyan

не виждаш ли,че сега се лъже и маже само Киру да си спаси задника......

CreasyBear

Кире,не ти прави чест да падаш толкова ниско.Всички са в кюпа и ти се завличаш сам с тях.Много ще е жалко след толкова повярвали в теб хора да разочароваш.Аз гласувах за Величие ,защото се доверих в голяма степен на теб ,понеже ти познаваше и полковника УЖ,както и Ивелин и цялата работа около тях,а тя каква стана….

Stoyan

Няма как да се остави шопара намира - гонене до дупка, че и линч трябва. Отдавна съм казал какъв е, но бай Киро го бранеше яростно и не приемаше друга гледна точка. Но хора сме, грешим. Ако има все още (олигофрени бол по тая земя) фенове на тоя подполковник - моля ви, натоварете си чукалата и емигрирайте някъде, идиоти тук не ни трябват - и без друго положението си е критично.

Jihn Katama


More Creators