SakeTami
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


НА 22 ЮНИ ЩЕ БЪДА НА ФЕСТИВАЛА “НОВО НАЧАЛО”

Здравейте, тази Събота ще бъда на фестивала “Ново начало” край Исторически парк.

НА 22 ЮНИ ЩЕ БЪДА НА ФЕСТИВАЛА “НОВО НАЧАЛО”

Comments

НАИСТИНА....

Ivan karadobrev

Марков и Михайлов се изпокараха.Цирк Буш продължава,а на абдалите честито,пак ги "оправиха".

В.П.


More Creators