SakeTami
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ПЪРВО ГЛЕДАЙ, ПОСЛЕ МЕ ОБИЖДАЙ

По повод видеото с Гешев

ПЪРВО ГЛЕДАЙ, ПОСЛЕ МЕ ОБИЖДАЙ

Comments

Бат киро, аз за пореден път се обеждавам, че хората са като стадо, гледат ама нищо не виждат и май май всеки му е шоу и наистина си прав трябва да се затрие този "народ"...

Mas7erX

Повечето обиди не вярвам да са към теб а към онзи "честен мил и добър човек" , който седеше срещу теб. Видяхме го за пореден път в типичния му стил - нагъл, лъжещ, отклоняващ въпросите инсталиран човечец. Забравихме ли как беше избран междудругото, от цялата държава само 1 кандидат за гл. прокурор 😄😄😄. Нищо против теб поне така мисля, повечето хората почнаха да "плюят" заради този, хората каквито и да са вярвай ми вече не мога да понасят никой от "властта" без значение дали сега са или са били в нея. Фактите също говорят достатъчно и дори маймуни ще разберат какво се случва, явно част от тези симпатяги във "властта" ни имат за такива, но не са познали. Разговора беше окей, безспорно не нагласен както са нагласени при почти всички журналя, но честно имах чувството че си говориш със стената, ти му говориш за кадри и тн той гледа тавана и само кима - да,да, разбирай го на човека не му дреме за народа, личи му че в главата му в момента е как да се набута в парламента и да папка и той дори малък процент от пицата + да си върне част от протекциите, които.имаше докато беше кротко и послушно създание.

TheStorm

Гешев дойде да си ракламира партията....каза неща които всеки ги знае еее ииии....какво от това? Не му вярвам ! Киро и Веско бъдете живи и здрави!

Mariana Voinova


More Creators